Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


3.turnaj 2 HAVLBALL 2015/2016  •  18. listopad 2015

V neděli 15.11.2015 se konal 3.turnaj soutěže Okresního volejbalového svazu Havlíčkův Brod 2 HAVLBALL 2015/2016. Organizátorem byla družstva TJ Sokol Havlíčkův Brod a TJ Jiskra Havlíčkův Brod. Ve sportovní hale bylo připraveno 12 minivolejbalových hřišť, na kterých zápolilo 142 sportovců a sportovkyň z 10 oddílů. Opět byly k vidění skvělé výkony a všichni dokazovali, že se postupně učí velmi dobře volejbal a v budoucnu ze všech budou jistě dobří volejbalisté a volejbalistky. Ve žluté kategorii bylo 34 dětí (odehrálo se 55 utkání), v oranžové 47 dětí (96 utkání) a v modré 61 dětí (140 utkání). Celkem se odehrálo rekordních 291 (!!!) utkání.

Opravdu velké poděkování  zaslouží organizační skupina ve složení Vladimír Matějka, Jan Matějka, Petr Dolejší, Zuzana Dolejší, Vladimír Kučírek a všichni rodiče a mladí hráči TJ Jiskra Havlíčkův Brod, kteří byli dobrými rozhodčími.

Výsledky žlutý minivolejbal :

1. Anna Šlapková, Vojtěch Šrom - (TJ Sokol Lipnice)

2. Adam Zajíček - (TJ Sokol Lipnice)

3. Jakub Boháček, Aleš Vondra - (ZŠ Lučice)

4. Nikola Raurová, Veronika Musilová - (ZŠ Lučice)

5. Petr Šotola, Vojtěch Pazderka - (ZŠ Lučice)

6. Jana Bláhová, Ester Šnajdrová - (TJ Sokol Havlíčkův Brod)

7. Julie Medková, Barbora Žáková - (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

8. Rozálie Málková, Martin Hudík - (TJ Sokol Bezděkov)

9. Agáta Vodičková, Anežka Zajíčková - (TJ Sokol Štoky)

10. Čestmír Břoušek, Marie Dáňová - (TJ Sokol Štoky)

11. Jaromír Petr, Lukáš Palán - (TJ Sokol Štoky)

12. Rostislav Mašek, Ema Kavříková - (TJ Jiskra Humpolec)

13. Anežka Lepešková, Kateřina Krulišová, Petra Zajíčková - (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

14. Matěj Kokrda, Laura Šíchová - (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

15. Lucie Sýkorová, Simona Kubátová - (TJ Jiskra Humpolec)

16. Vojtěch Zelenka, Michal Eigl - (TJ Sokol Lipnice)

17. Dominik Mašek, Andrea Kavříková - (TJ Jiskra Humpolec)

 

Výsledky oranžový minivolejbal:

1. Zuzana Kopicová, Linda Sýkorová - (TJ Jiskra Humpolec)

2. Ema Pátková, Tereza Svobodová - (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

3. Lukáš Holub, Adam Kasal - (TJ Sokol Přibyslav)

4. Adéla Chaloupková, Adéla Ježová - (TJ Jiskra Humpolec)

5. Kristýna Vlachová, Anežka Kučírková - (TJ Sokol Havlíčkův Brod)

6. Petra Matějková, Julie Zavřelová - (TJ Sokol Havlíčkův Brod)

7. Kateřina Bendová, Karolína Havelková - (TJ Sokol Štoky)

8. Gabriela Šidláková, Barbora Jansíková -  (TJ Sokol Havlíčkův Brod)

9. Andrea Lesáková, Andrea Kocourková - (TJ CHS Chotěboř)

10. David Hemerka, Nikola Daňková - (DDM Světlá nad Sázavou)

11. Klára Hůlová, Amélie Laňková - (DDM Světlá nad Sázavou)

12. Sára Fironová, Valerie Karlíková - (TJ Sokol Štoky)

13. Denisa Machálková, Kateřina Juřičková - (TJ Sokol Štoky)

14. Gabriela Phamová, Zuzana Papežová - (DDM Světlá nad Sázavou)

15. Viktórie Mužíková, Amélie Ždimerová - (TJ Jiskra Humpolec)

16. Tadeáš Dvořák, Lukáš Zajíček - (TJ Sokol Lipnice)

17. Nikol Zachová, Barbara Lebedová - (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

18. Natálie Krajíčková, Michaela Medková - (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

19. Nela Chalupová, Jana Papežová -  (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

20. Jitka Cásková, Aneta Baladová - (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

21. Aneta Musílková, Lucie Krovová - (TJ CHS Chotěboř)

22. Jan Jelínek, František Vodička - (TJ Sokol Štoky)

23. Andrea Čeledová, Daniela Dvořanová - (TJ Sokol Lipnice)

24. Sára Šnajdrová - (TJ Sokol Havlíčkův Brod)

 

Výsledky modrý minivolejbal :

1. Jakub Němec, Simona Krátká - (TJ Sokol Přibyslav)

2. Michaela Danihelová, Alice Vavrochová - (DDM Světlá nad Sázavou)

3. Amálie Málková, Denisa Švecová - (TJ Sokol Bezděkov)

4. Pavlína Jelínková, Linda Konczová - (TJ Sokol Štoky)

5. Tereza Břoušková, Viktorie Karlíková - (TJ Sokol Štoky)

6. Adéla Boháčová, Kristýna Kvačková - (TJ CHS Chotěboř)

7. Vojtěch Poříz, Ondřej Novák - (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

8. Štěpánka Pilařová, Alžběta Fiedlerová - (TJ Sokol Bezděkov)

9. Vojtěch Nečas, Aleš Nečas - (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

10. Vendula Pešková, Karolína Trávníčková - (TJ CHS Chotěboř)

11. Antonín Koutek, Dominik Med - (TJ Sokol Štoky)

12. Diana Bartošová, Anna Šedová - (TJ Sokol Přibyslav)

13. Stanislav Čech, Jan Vacek - (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

14. Nela Čeloudová, Lucie Holubová - (TJ Sokol Přibyslav)

15. Sára Kračmarová, Michaela Korberová - (TJ Sokol Štoky)

16. Richard Bořil, Michal Matýsek - (TJ CHS Chotěboř)

17. Vendula Fišerová, Aneta Vosyková - (DDM Světlá nad Sázavou)

18. Matěj Dočekal, Josef Chalupa - (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

19. Šárka Chalupníková, Martin Bulant, Marcel Křišťál - (TJ Sokol Štoky)

20. Eliška Eisová, Alena Cimplová - (TJ Sokol Bezděkov)

21. Vendula Lesáková, Nela Břízová - (TJ CHS Chotěboř)

22. Andrea Rezková, Klára Holoubková - (DDM Světlá nad Sázavou)

23. Tereza Dibelková, Nela Matějková - (DDM Světlá nad Sázavou)

24. Barbora Dáňová, Magdalena Vodičková - (TJ Sokol Štoky)

25. Pavla Čeloudová, Simona Marincová - (TJ Sokol Přibyslav)

26. Klára Vojtěchová, Nikola Tvrdá - (DDM Světlá nad Sázavou)

27. Nikol Vyskočilová, Adéla Kraumarová - (TJ Sokol Štoky)

28. Jakub Plachý, Jáchym Beránek - (TJ Jiskra Havlíčkův Brod)

29. Klára Rajdlová, Monika Remarová - (DDM Světlá nad Sázavou)

30. Monika Mrkvičková, Tereza Dudáková - (DDM Světlá nad Sázavou)

Vložil: Jakub Lejsek - koordinátor minivolejbalu ČVS

Fotogalerie

OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

říjen 2017

Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:
LOGO: Uniqa LOGO: Česká Pošta LOGO: ČEPS LOGO: CEV
LOGO: Nadace Volejbalové Akademie LOGO: Gala LOGO: FIVB