Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Havlíčkobrodský minivolejbal  •  19. listopad 2014

Po loňském úspěšném 1.ročníku soutěže OVS Havlíčkův Brod s názvem HAVLBALL v minivolejbalu (kategorie žlutý, oranžový a modrý minivolejbal, zúčastnilo se za sezonu celkem 116 dětí a odehrálo se 441 zápasů) se 9.11.2014 úspěšně rozběhl další ročník - HAVLBALL 2014-2015.

V tělocvičně ŽS a MŠ Bohuslava Reynka v Lípě u Havlíčkova Brodu proběhl první turnaj, kde se sešlo 84 dětí z 10 oddílů okresu Havlíčkův Brod.

Do kategorie žlutého minivolejbalu se přihlásilo 11 družstev, do oranžového 8 družstev a do modrého 20 družstev.

Během celého dne děti podávaly bojovné výkony a přítomní rodiče a diváci odměňovali jejich hru hlasitým povzbuzováním a bouřlivým potleskem. Ve všech kategoriích se celkem odehrálo 110 zápasů. Všechny zápasy rozhodovali bez jakýchkoliv problémů chlapci z VK Havlíčkův Brod.

Na závěr turnaje byly všechny děti odměněny malými dárky z rukou Petra Judy, Zdeňka Meitnera, Martina Licka a Ondřeje Marka.

Velký dík patří ŽS a MŠ Bohuslava Reynka v Lípě u Havlíčkova Brodu, KVS Vysočina a partnerům turnaje společnostem Moravia Lacto, Bona Vita a Qwix.

 

Výsledky turnaje :

ŽLUTÝ MINIVOLEJBAL

  1. 1.   J.Plachý, J.Vacek (Jiskra H.Brod)
  2. 2.   D.Dvořanová, L.Zajíček (Sokol Lipnice)
  3. 3.   A.Čeledová, T.Dvořák (Sokol Lipnice)
  4. 4.   S.Křivohlavá, K.Kadlecová (Jiskra H.Brod)
  5. 5.   K.Vlachová, D.Kopicová (Sokol Okrouhlice)
  6. 6.   M.Medková, N.Krajíčková (Jiskra H.Brod)
  7. 7.   R.Málková, Z.Hudíková (Sokol Bezděkov)
  8. 8.   E.Pátková, T.Svobodová (Jiskra H.Brod)
  9. 9.   P.Matějková, E.Šnajdrová (Sokol H.Brod)
  10. 10. A.Kučírková, J.Bláhová (Sokol H.Brod)
  11. 11. G.Šidláková, N.Kubátová (Sokol H.Brod)

 

ORANŽOVÝ MINIVOLEJBAL

  1. 1.   A.Málková, D.Švecová (Sokol Bezděkov)
  2. 2.   D.Skálová, A.Matějka (Sokol Okrouhlice)
  3. 3.   T.Dibelková, N.Matějková (Světlá n.S.)
  4. 4.   L.Koťarová, N.Janečková (Sokol Okrouhlice)
  5. 5.   K.Holoubková, A.Rezková (Světlá n.S.)
  6. 6.   K.Vojtěchová, Z.Papežová, G.Phamová (Světlá n.S.)
  7. 7.   M.Mrkvičková, N.Tvrdá (Světlá n.S.)
  8. 8.   M.Doležalová, L.Šircová (Sokol Okrouhlice)

 

MODRÝ MINIVOLEJBAL

  1. 1.   B.Žemličková, K.Bažoutová (Gymnázium Chotěboř)
  2. 2.   D.Vaňková, A.Janovská (Sokol Bezděkov)
  3. 3.   L.Zikmund, J.Venzhofer, M.Dopita, R.Pecha (ZŠ Lípa)
  4. 4.   V.Dejmalová, K.Pecová (Světlá n.S.)
  5. 5.   J.Doležal, J.Pavlík, L.Beránek (VK H.Brod)
  6. 6.   Š.Válová, A.Benešová (Světlá n.S.)
  7. 7.   S.Jakešová, K.Káňová (Gymnázium Chotěboř)
  8. 8.   L.Mariničová, N.Sommerová (Jiskra H.Brod)
  9. 9.   Š.Mariničová, A.Coufalová (Jiskra H.Brod)
  10. 10. B.Syrovátková, P.Kotlasová (Jiskra H.Brod)
  11. 11. M.Prášková, V.Vellinga (Světlá n.S.)
  12. 12. B.Chládková, T.Zíková (Jiskra H.Brod)
  13. 13. B.Najbrtová, A.Salivarová (Jiskra H.Brod)
  14. 14. K.Bačkovská, A.Fieldlerová (Gymnázium Chotěboř)
  15. 15. L.Krulišová, L.Osvaldová, V.Šloufová (Jiskra H.Brod)
  16. 16. H.Doležalová, S.Miláčková (Jiskra H.Brod)
  17. 17. V.Brychtová, B.Štecová, A.Kalinová (Jiskra H.Brod)
  18. 18. Z.Holfeuerová, Š.Krčilová (SKO Hlinsko)
  19. 19. V.Češík, R.Rozkydalová (SKO Hlinsko)
  20. 20. E.Leszkowa, L.Uchytilová (SKO Hlinsko)

 

Vložil: Jakub Lejsek - koordinátor minivolejbalu ČVS

Fotogalerie

OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg OBRÁZEK: obrázek jpg

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

prosinec 2017

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:
LOGO: Uniqa LOGO: Česká Pošta LOGO: ČEPS LOGO: CEV
LOGO: Nadace Volejbalové Akademie LOGO: Gala LOGO: FIVB