Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


I. kolo Karlovarské ligy barevného minivolejbalu  •  30. říjen 2013

V sobotu 28. září a v neděli 29. září 2013 se konal ve Sportovní hale Chodov 1. turnaj Karlovarské ligy barevného minivolejbalu 2013 - 2014.

Celkový počet dětí: 121

Poděkování patří

-         všem trenérům za jejich obětavou práci,

-         všem rodičům za účast a pomoc při rozhodování jednotlivých utkání, za podporu dětí při trénincích a soutěži,

-         rozhodčím za snahu o nestranné rozhodování,

-         technickým a administrativním pracovníkům za zpracování výsledků.

Výsledková listina - žlutá barva  28. září 2013


1. místo                       KV 2       Mazůrková Adéla - Fuks Vladimír

2. místo                       Cho 1    Nimrichová Sabina - Baranovská Adéla

3. místo                       Cho 5    Zahradníková Denisa - Veselá Lenka

4. místo                       Cho 2    Čedíková Adéla - Kopecká Kateřina

5. místo                       Ba A       Kapičková Natálie - Čermáková Soňa

6. místo                       Cho 3    Dundrová Petra - Beňová Amálie

7. místo                      Ba B       Nguyen Linda - Novotná Nela

8. místo                       Ba C       Šricerová Markéta - Ryšková Karolina

9. místo                       KV 1       Vondráček David - Vilček Matěj

10. místo                     Cho4     Pšeničková Ela - Enan Marian

11. místo                     Ba D       Hanousková Adéla - Kalabzová Denisa

12. místo                     Ba E       Luhasová Hana - Makovcová Markéta

 

Výsledková listina  - oranžová barva 29. září 2013

 

1.místo                        Cho 1    Zapfová Kateřina - Veselá Radka

2.místo                        ISŠTE     Dvořák Jan - Zahrádka Martin

3.místo                        Cho 5    Mlýnek Ondřej - Hammerlová Simona

4.místo                        Ba A       Dalíková Klára - Kopičková Natálie

5.místo                        Cho 7    Zahradníková Denisa - Maršíková Karolína

6.místo                        Cho 6    Nimrichová Sabina - Baranovská Adéla

7.místo                        ISŠTE 2  Švec Libor - Borolič Matěj

8.místo                        Ba B       Štípková Natálie - Erhartová Tereza

9.místo                        Cho 4    Mustabašičová Michaela- Pěkná Kamila

10.místo                      Ba C       Novotná Nela - Procházková Katerina

11.místo                      Cho 9    Dundrová Petra - Čedíková Adéla

12.místo                      Ba D       Hasselbauerová Bára- Linder Nguyen

13.místo                      Cho 2    Vaňha Karel - Marečková Kateřina

14.místo                      Cho 3    Poláčková Natálie - Popadincová Jessika

15.místo                      ISŠTE 3  Štoudek Jaroslav - Milotová Kateřina

16.místo                      Cho 8    Chocová Taťana - Buchtelová El.iška

17.místo                      Ba E       Ryšková Karolína - Šnicerová Markéta

 

 

Výsledková listina - červená barva - 28. září 2013

 

1.místo                        Cho 1    Gárská Lenka - Šoupalová Karolína

2.místo                        Cho 2    Zapfová Kateřina - Veselá Radka

3.místo                        Cho 3    Klánová Bára - Kosířová Sára

4.místo                        Ba A       Kudrlová Veronika - Schmidová Daniela

5.místo                        Ba B       Trollerová Aneta - Martínková Simona

6.místo                        Ch 4       Husáková Jana - Přibylová Jiřina

7.místo                        Cho 6    Hencl Jan - Ebel Alex

8.místo                        KV          Vondráčková Jana - Havlová Tereza

9.místo                        Ba C       Mašková Bára - Hasselbauerová Bára - Lukášová Sára

10.místo                      Cho 5    Erbenová Eliška - Hammerlová Simona

11.místo                      KV 2       Kejzlarová Iva - Jarošová Adéla

12.místo                      Cho 7    Leopoldová Jana - Popadincová   Jessika

Výsledková listina - zelená barva - 29. září 2013

 

1.místo                        Kv 2       Mazůrková Markéta - Košinárová Tereza - Holá Tereza

2.místo                        Ba A       Kudrlová Veronika - Schmidová Daniela - Trollerová Aneta

3.místo                        Cho 2    Smutná Tereza - Hovorková Hana - Gárská Lenka

4.místo                        Cho 4    Böhmová Veronika - Klánová Bára - Kárníková Michaela

5.místo                        Cho 1    Šepák Jan - Gárský Pavel - Fedor Josef

6.místo                        Cho 5    Aubrechtová Dominika - Husáková Jana - Přibylová Jiřina

7.místo                        Ba B       Martínková Simona - Mašková Bára - Zajacová Eliška

8.místo                        Cho 6    Hajduková Nikol - Kosířová Sára - Saxová Klára

9.místo                        Cho 3    Kapusňáková Klára - Hammerlová Šárka - Šoupalová Karolína

10.místo                      Kv 1       Vondráčková Jana - Havlová Tereza - Steiningerová Anna – Mazůrková Adéla

11.místo                      Ba D       Míčková Veronika - Neiumanová Sarah - Knottová Tereza – Macháčková Karolína

12.místo                      Cho 7    Hencl Jan - Ebel Alex - Eiglerová Karolína

13.místo                      Ba C       Bendová Pavla - Dašková Bára - Hýská Sabina

autor: Marie Kobernová - hlavní rozhodčí soutěže

vložil: Jakub Lejsek - koordinátor minivolejbalu ČVS

 

Fotogalerie

OBRÁZEK: fotka

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

prosinec 2017

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:
LOGO: Uniqa LOGO: Česká Pošta LOGO: ČEPS LOGO: CEV
LOGO: Nadace Volejbalové Akademie LOGO: Gala LOGO: FIVB