Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Karlovarská liga barevného minivolejbalu-IV. kolo  •  6. prosinec 2013

Výsledkové listiny IV. kola KLBMV, které se konalo ve dnech 30.11.2013 a 1. 12. 2013 v Sokolově.

Červený minivolejbal - Sokolov  30. 11. 2013

  1. BVC Chodov 2 – Šoupalová Karolína, Gárská Lenka
  2. BVC Chodov 1 – Veselá Radka, Zapfová Kateřina
  3. BVC Chodov 3 – Kosířová Sára, Klánová Barbora
  4. Baník Sokolov 1 – Kudrlová Veronika, Schmidová Daniela
  5. ISŠTE 2 – Koubek Petr, Faust Filip
  6. Baník Sokolov 2 – Trollerová Aneta, Lukášová Sára
  7. BVC Chodov 4 – Husáková Jana, Přibylová Jiřina
  8. Baník Sokolov 3 – Kopičková Natalie, Mašková Bára
  9. BVC Chodov 5 – Hencl Jan, Klejch Daniel
  10. ISŠTE 1 – Bešťák Jan, Zahrádka Martin
  11. BVC Chodov 6 – Mustabašicová Michaela, Hammerlová Simona
  12. ISŠTE 3 – Chramosta Jakub, Švec Libor
  13. BVC Chodov 7 – Saxová Klára, Erbenová Eliška
  14. BVC Chodov 9 – Zelená Simona, Leopoldová Jana
  15. BVC Chodov  Alex Ebel, Hajduk Petr
  16. KV 1 – Matejková Kateřina, Ševčíková Natálie
  17. ISŠTE 4 – Buchnerová Tereza, Výborná Johana
  18. KV 2 – Kejzarová Iva, Holečková Karolína
  19. KV 3 – Dedichová Jana, Nalyes Alexandra
  20. Baník Sokolov 4 – Erhartová Tereza, Štípková Natalie, Milotová Kateřina
  21. ISŠTE 5 – Zajíček Michal, Jarolímek Jan

Zelený minivolejbal - Sokolov 1. 12. 2013

  1. BVC Chodov 5 - Aubrechtová Dominika, Košířová Sára, Přibylová Jiřina
  2. KV 1 – Mazurková Markéta, Mazurková Adéla, Holá Tereza
  3. Baník Sokolov 1 – Schmidová Daniela, Kudrlová Veronika, Trollerová Aneta
  4. BVC Chodov 3 – Klánová Barbora, Kárníková Michaela, Husáková Jana
  5. BVC Chodov 6 – Šoupalová Karolína, Kapustňáková Klára, Hammerlová Šárka, Branková Klára
  6. Baník Sokolov 3 – Hýská Sabina, Skořepová Petra, Ungrová Tereza
  7. BVC Chodov 1 – Smutná Tereza, Hovorková Hana, Gárská Lenka
  8. ISŠTE 1 – Braum Jan, Koubek Petr, Králič Adam
  9. BVC Chodov 2 – Šepák Jan, Fedor Josef, Gárský Pavel
  10. BVC Chodov 4 – Hajduková Nikola, Bohmová Veronika, Hencl Jan, Mlýnek Ondra
  11. ISŠTE 2 – Zelený Michal, Gurman Standa, Faust Filip
  12. KV 2 – Janů Josef, Mikule Štěpán, Matoušková Barbora
  13. Baník Sokolov 2 – Mašková Bára, Lukášová Sára, Kročáková Tereza
  14. Baník Sokolov 4 – Simetová Karolína, Šafářová Markéta, Kuboňová Šárka
  15. KV 3 – Holečková Michaela, Kejzlarová Iva, Šefčíková Natálie, Matějková Kateřina

Žlutý minivolejbal - Sokolov 30. 11. 2013

  1. Chodov 4 – Čedíková Adéla, Zahradníková Denisa
  2. Chodov 3 – Baranovská Adéla, Nimrichterová Sabina
  3. Baník 1 – Nguyen Linda, Kalousková Julie
  4. Chodov 8 – Nykl Jiří, Rechtorik Zdeněk
  5. ISŠTE 2 – Ráž Marek, Ráž Radek
  6. ISŠTE 1 – Koubek Tomáš, Švec Miroslav
  7. Chodov 1 – Beňová Amálie, Dundrová Petra
  8. Chodov 6 – Kůrková Barbora, Hiclová Natálie
  9. Chodov 7 – Péc Dan, Dučinská Andrea
  10. K. Vary 2 – Mazurková Adéla, Fuks Vladimír
  11. Baník 3 – Novotná Nela, Nováková Tereza
  12. Baník 2 – Hanousková Adéla, Rumlová Kateřina
  13. Baník 4 – Baborovská Andrea, Danišová Lucie, Luhanová Hana
  14. ISŠTE 3 – Ryšlavý Jakub, Zahrádka Tomáš
  15. Kynšperk 2 – Lorenz Richard, Hamouz Robert
  16. Aš 2 – Velingerová Karolína, Humlová Natálie
  17. K. Vary 1 – Vondráček David, Vilček Matěj, Tolar Jan
  18. Chodov 5 – Enan Mariam, Pšeničková Ela
  19. Aš 1 – Dobešová Viktorie, Kašparová Lucie
  20. Chodov 2 – Kopecká Kateřina, Veselá Lenka
  21. Kynšperk 3 – Daňiš Radek, Kolovová Barbora
  22. Kynšperk 1 – Pavlovičová Kateřina, Havránková Šárka
  23. ISŠTE 4 – Milota Hynek, Polák Adam


Oranžový minivolejbal - Sokolov 1. 12. 2013

  1. Chodov 3 - Zapfová Kateřina, Veselá Radka
  2. ISŠTE 1 Zahrádka Martin, Bešťák Jan
  3. Baník 5 Kopičková Natálka, Štipková Natálka
  4. ISŠTE 2 Borolič Matěj, Pešek Richard
  5. Baník 4 Procházková Kateřina, Milotová Kateřina
  6. Chodov 4  Dolejš Jan, Ploska Lukáš
  7. Baník 2 Nguyen Linda, Hanousková Adéla
  8. Chodov 5  Hammerlová Simona, Pěkná Kamila, Mustabašicová Michaela
  9. Baník 6 Baborovská Andrea, Kalousková Julie
  10. ISŠTE 3 Švec Miroslav, Švec Libor
  11. Kynšperk 4  Zajíček Matěj, Kolov Robert
  12. Kynšperk 3 Kolovová Barbora, Wallisch David
  13. K. Vary 2  Štýbnar Jonáš, Fuks Vladimír
  14. ISŠTE 4 Reissmüller Ladislav, Mudra Jan
  15. Kynšperk 1 Hanzlíčková Barbora, Havránková Šárka
  16. Chodov 6 Antošová Andrea, Mokrá Veronika
  17. Chodov 2 Maršíková Karolína, Čedíková Adéla
  18. ISŠTE 5 Vašek Patrik, Vichnerová Tereza, Krumlíková Adéla
  19. K. Vary 1  Dedich František, Flekač Štěpán
  20. Baník 3 Nováková Tereza, Váchová Vendula
  21. Chodov 1  Buchtelová Eliška, Chocová Taťana
  22. Chodov 7 Beránek Jakub, Vaňha Karel
  23. Baník 1 Šnicerová Markéta, Ryšková Karča
  24. Chodov 8 Pěkný Tadeáš, Cuchalová Emma
  25. Kynšperk 2 Lorenz Richard, Hamouz Robert, Budinský Matěj

vložil: Jakub Lejsek - koordinátor minivolejbalu ČVS

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

říjen 2017

Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:
LOGO: Uniqa LOGO: Česká Pošta LOGO: ČEPS LOGO: CEV
LOGO: Nadace Volejbalové Akademie LOGO: Gala LOGO: FIVB