Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Nymburk - rozlosování - Sportcentrum  •  23. prosinec 2010

Konecny_Petr_blokar

skupina:

Petra Konečného

1 DHL Ostrava
2 SK 15.ZŚ v Plzni B
3 KCTM Vysočina
4 Loko Česká Lípa
5 SK Slavia Kometa Praha B
6 SK Volejbal Kolín o.s.
7 ŠSK Beskydy A

Popelka_Jiri_smecar

skupina:

Jiřího Popelky

1 TJ Junior Brno
2 TJ Lokomotiva Plzeň
3 TJ Slavoj Český Těšín o.s.
4 Přerov
5 TJ Sokol Mn.Hradiště
6 TJ Spartak Pečky
7 TJ Svitavy
Barborkova_Sarka_smecarka_2

skupina:

Šárky Barborkové

1 VK Karbo Benátky nad Jizerou
2 VK Pegas Znojmo-Přímětice
3 Studio Baumruk
4 Česká Třebová 2
5 Čěské Budějovice
6 KCTM Vysočina
7 Loko Česká Lípa

Pastulova_Kristyna_blokarka_3

skupina:

Kristýny Pastulové

1 Olymp Praha
2 Přerov
3 Sokol Česká Třebová
4 VK Prostějov
5 ŠSK Beskydy B
6 SK 15.ZŚ v Plzni A
7 SK Slavia Kometa Praha A


Havlickova_Aneta_diagonalni_4

skupina:

Anety Havlíčkové

1 ŠSK Beskydy
2 SK Volejbal Kolín o.s.
3 SK DUHOVKA BŘECLAV
4 TJ Svitavy
5 TJ Junior Brno
6 ŠSK Beskydy
7 SK 15.ZŚ v Plzni A
Jasova_Julie_libero_5

skupina:

Julie Jášové

1 TJ Sokol Mn.Hradiště
2 TJ Lokomotiva Plzeň
3 VK Pegas Znomo-Přímětice
4 DHL Ostrava
5 VK Prostějov
6 TJ Lokomotiva Plzeň
7

VK Královo Pole

Holubec_Ales_blokar

skupina:

Aleše Holubce

1 Sokol Česká Třebová
2 SK Duhovka Břeclav
3 TJ Spartak Pečky
4 SK 15.ZŚ v Plzni B
5 VK Karbo Benátky nad Jizerou
6 Svitavy
7 ???

Krystof_Martin_libero

skupina:

Martina Kryštofa

1 ŠSK Beskydy
2 VK Pegas Znomo-Přímětice
3 VK Prostějov
4 TJ Spartak Pečky
5 TJ Svitavy
6 ŠSK Beskydy
7 SK 15.ZŚ v Plzni
Melicharkova_Sarka_smecarka_8

skupina:

Šárky Melichárkové

1 TJ Lokomotiva Plzeň
2 TJ Junior Brno
3 DHL Ostrava
4 Sokol Česká Třebová
5 TJ Sokol Mn.Hradiště
6 SK Volejbal Kolín o.s.
7 VK Pegas Znomo-Přímětice


Kallistova_Anna_blokarka_9

skupina:

Anny Kallistové

1 SK Slavia Kometa Praha C
2 SK Slavia Kometa Praha D
3 ŠSK Beskydy A
4 TJ Sokol Mn.Hradiště B
5 TJ Svitavy
6 SK 15.ZŚ v Plzni A
7 DHL Ostrava
Hudecek_Ondrej_kapitan_smecar

skupina:

Ondřeje Hudečka

1 ŠSK Beskydy B
2 SK Slavia Kometa Praha A
3 SK Slavia Kometa Praha B
4 Čěské Budějovice
5 TJ Lokomotiva Plzeň
6 SK 15.ZŚ v Plzni B
7 TJ Sokol Mn.Hradiště A


Jelinkova_Michaela_nahravacka_11

skupina:

Michaely Jelínkové

1 ŠSK Beskydy B
2 TJ Svitavy
3 SK 15.ZŚ v Plzni
4 SK Slavia Kometa Praha A
5 SK Slavia Kometa Praha B
6 Zlín
7 TJ Lokomotiva Plzeň
Vesely_Jakub_blokar

skupina:

Jakuba Veselého

1 DHL Ostrava
2 SK Slavia Kometa Praha C
3 Sokol Česká Třebová
4 TJ Sokol Mn.Hradiště
5 ŠSK Beskydy A
6 TJ Spartak Pečky

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

říjen 2017

Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:
LOGO: Uniqa LOGO: Česká Pošta LOGO: ČEPS LOGO: CEV
LOGO: Nadace Volejbalové Akademie LOGO: Gala LOGO: FIVB