Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Nymburk - rozlosování - ZŠ + Gym  •  24. prosinec 2010

Platenik_Peter_smecar

skupina: Petra Pláteníka

1 VO Příbram C

2 Ústecký kraj B

3 Hradec Králové C

4 SK Hlincovka C

5 Karlovy Vary A

6 Litvínov A

7 SKTO Duchcov

Konecny_David_univerzal

skupina: Davida Konečného

1 VO Příbram B

2 Ústecký kraj A

3 SK Slavia Kometa Praha A

4 SK Hlincovka B

5 Hradec Králové B

6 Karlovy Vary C

7 Litvínov B

ondrej_marek_trener_

skupina: Ondry Marka

1 VO Příbram C

2 Hradec Králové C

3 SK Slavia Kometa Praha B

4 VO TJ Lanškroun A

5 Hradec Králové D

6 Slovácko

7 Litomyšl

Vanzurova_Tereza_smecarka_13

skupina: Terezy Vanžurové

1 VO Příbram A

2 Hradec Králové E

3 SK Hlincovka A

4 VO TJ Lanškroun B

5 Hradec Králové E

6 Slovácko

7 Tábor

Havelkova_Helena_smecarka_16

skupina: Heleny Havelkové

1 Česká Třebová 2

2 SK Hlincovka B

3 VO Příbram A

4 SKTO Duchcov A

5 Ústecký kraj

6 VO TJ Lanškroun B

7 SK Slavia Kometa Praha

Plchotova_Ivana_blokarka_17

skupina: Ivany Plchotové

1 SK Hlincovka A

2 VO Příbram B

3 Slovácko

4 Karlovy Vary

5 SK Slavia Kometa Praha

6 Hradec Králové

7 SKTO Duchcov B

Stokr_Jan_univerzal

skupina: Jana Štokra

1 VO TJ Lanškroun A

2 Karlovy Vary

3 Ústecký kraj

4 Litvínov

5 Tábor

6 Litvínov

7 Slovácko

Zapletal_Petr_nahravac

skupina: Petra Zapletala

1 VO TJ Lanškroun A

2 VK Karbo Benátky nad Jizerou

3 VO Příbram

4 Ústecký kraj

5 SK Hlincovka

6 SK Slavia Kometa Praha

7 Hradec Královí

Utla_Martina_diagonalni_18

skupina: Martiny Útlé

1 VO TJ Lanškroun B

2 Slovácko

3 Karlovy Vary

4 VO Příbram

5 SK Slavia Kometa Praha

6 VO TJ Lanškroun

7 Litvínov

Bence_Jiri_hrac_do_pole

skupina: Jiřího Bence

1 TJ Spartak Pečky

2 Sokol Česká Třebová

3 SK Volejbal Kolín o.s.

4 VK Karbo Benátky nad Jizerou

5 Ústecký kraj

6 VO Příbram B

7 SK Hlincovka

skupina: Milana Hadravy

1 VO TJ Lanškroun

2 Hradec Královí

3 VO TJ Lanškroun

4 Slovácko

5 VO Příbram A

6 Karlovy Vary

7 Litvínov

Jiri_Schiller_trener

skupina: Jiřího Šilera

1 SK Volejbal Kolín o.s.

2 VK Karbo Benátky nad Jizerou

3 Ústecký kraj

4 VO Příbram

5 SK Hlincovka

6 VO TJ Lanškroun

Svoboda_Jan_RD_trener_muzu_CR

skupina: Jana Svobody

1 Hradec Královí

2 SK Hlincovka

3 VO TJ Lanškroun

4 Slovácko

5 Karlovy Vary

6 Litvínov

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

prosinec 2017

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:
LOGO: Uniqa LOGO: Česká Pošta LOGO: ČEPS LOGO: CEV
LOGO: Nadace Volejbalové Akademie LOGO: Gala LOGO: FIVB