Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Jindřichův Hradec červen 2018

Přihlašování na turnaj Jindřichův Hradec červen 2018 bylo ukončeno. Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 1 (žlutý)
  2. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 2 (žlutý)
  3. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 3 (žlutý)
  4. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 4 (žlutý)
  5. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 1 (oranžový)
  6. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 2 (oranžový)
  7. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 3 (oranžový)
  8. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 4 (oranžový)
  9. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 1 (červený)
  10. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 2 (červený)
  11. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 3 (červený)
  12. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 4 (červený)
  13. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 1 (zelený)
  14. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 2 (zelený)
  15. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 3 (zelený)
  16. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 1 (modrý dívky)
  17. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 2 (modrý dívky)
  18. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 5 (žlutý)
  19. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 4 (zelený)
  20. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 3 (modrý dívky)
  21. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 5 (červený)
  22. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 5 (oranžový)
  23. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 6 (červený)
  24. Akademie Nový Bor/Liberecký: Akademie Nový Bor 6 (oranžový)
  25. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (žlutý)
  26. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (žlutý)
  27. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (oranžový)
  28. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (oranžový)
  29. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (oranžový)
  30. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (oranžový)
  31. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (červený)
  32. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (červený)
  33. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (červený)
  34. TJ Slovan Varnsdorf/Liberecký kraj: TJ Slovan Varnsdorf/liberecký kraj (modrý dívky)
  35. Hrotovice: Hrotovice / Vysočina (oranžový)
  36. Hrotovice: Hrotovice / Vysočina (zelený)
  37. Hrotovice: Hrotovice / Vysočina (modrý dívky)
  38. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (žlutý)
  39. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (žlutý)
  40. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (oranžový)
  41. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (oranžový)
  42. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (červený)
  43. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (zelený)
  44. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (zelený)
  45. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň A (modrý dívky)
  46. TJ Lokomotiva Plzeň: Lokomotiva Plzeň B (modrý dívky)
  47. Volejbalový klub Rokycany: Rokycany (modrý dívky)
  48. Volejbalový klub Rokycany: Rokycany (zelený)
  49. Sportovní klub Šťáhlavy: SK Šťáhlavy A/ Plzeňský (červený)
  50. Sportovní klub Šťáhlavy: SK Šťáhlavy B/ Plzeňský (červený)
  51. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (žlutý)
  52. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (oranžový)
  53. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (oranžový)
  54. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (červený)
  55. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (červený)
  56. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (červený)
  57. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov D (červený)
  58. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov A (zelený)
  59. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (zelený)
  60. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov (modrý chlapci)
  61. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov (modrý dívky)
  62. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov B (žlutý)
  63. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (oranžový)
  64. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov C (žlutý)
  65. VSK Český Krumlov: VSK Český Krumlov E (červený)
  66. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA A (žlutý)
  67. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA B (žlutý)
  68. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA C (žlutý)
  69. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA A (oranžový)
  70. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA D (oranžový)
  71. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA A (červený)
  72. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA B (červený)
  73. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA A (zelený)
  74. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA B (zelený)
  75. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA C (zelený)
  76. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA A (modrý dívky)
  77. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA B (modrý dívky)
  78. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA C (modrý dívky)
  79. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA C (červený)
  80. VSK Český Krumlov: HLINCOVKA E (červený)
  81. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK (žlutý)
  82. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK A (oranžový)
  83. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK B (oranžový)
  84. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK (červený)
  85. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK A (modrý chlapci)
  86. VK Sport Rychnov nad Kněžnou: VK Sport RK B (modrý chlapci)
  87. REMA Rychnov nad Kněžnou: RÉMA Rychnov nad Kněžnou (žlutý)
  88. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK A (oranžový)
  89. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK B (oranžový)
  90. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK C (oranžový)
  91. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK D (oranžový)
  92. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK 1 (červený)
  93. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK 2 (červený)
  94. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK 3 (červený)
  95. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK 4 (červený)
  96. TJ EMĚ MĚLNÍK: TJ EMĚ MĚLNÍK 5 (červený)
  97. Brloh: Brloh A (žlutý)
  98. Brloh: Brloh B (žlutý)
  99. Brloh: Brloh A (oranžový)
  100. Brloh: Brloh B (oranžový)
  101. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor A/Jihočeský kraj (žlutý)
  102. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor B/Jihočeský kraj (oranžový)
  103. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor C/Jihočeský kraj (oranžový)
  104. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor D/Jihočeský kraj (červený)
  105. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor E/Jihočeský kraj (modrý dívky)
  106. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor F/Jihočeský kraj (modrý dívky)
  107. Volejbal Tábor, z.s./Jihočeský kraj: Tábor G/Jihočeský kraj (červený)
  108. SK Pedagog: Tygříci (žlutý)
  109. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec (oranžový)
  110. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec (červený)
  111. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec (modrý chlapci)
  112. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec B (červený)
  113. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec B (oranžový)
  114. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec A (modrý dívky)
  115. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec B (modrý dívky)
  116. Slovan J.Hradec: Slovan J.Hradec C (červený)
  117. TJ Lázně Bělohrad z.s./Královéhradecký: Lázně Bělohrad - ATTALI (modrý dívky)
  118. TJ Lázně Bělohrad z.s./Královéhradecký: Lázně Bělohrad - FIGO (modrý dívky)
  119. SK HLINCOVKA: HLINCOVKA D (žlutý)
  120. SK HLINCOVKA: HLINCOVKA B (oranžový)
  121. SK HLINCOVKA: HLINCOVKA C (oranžový)
  122. SK HLINCOVKA: HLINCOVKA D (červený)
  123. VK CEZ CB: VK CB A dívky (modrý dívky)
  124. VK CEZ CB: VK CB B dívky (modrý dívky)
  125. VK CEZ CB: VK CB C dívky (modrý dívky)
  126. VK CEZ CB: Madetky A (červený)
  127. VK CEZ CB: Užovky CB (oranžový)
  128. VK CEZ CB: Ještěrky CB (oranžový)
  129. SK Třebín: SK Třebín (žlutý)
  130. SK Třebín: SK Třebín (oranžový)
  131. SK Třebín: SK Třebín A (zelený)
  132. SK Třebín: SK Třebín A (modrý dívky)
  133. SK Třebín: SK Třebín B (zelený)
  134. SK Třebín: SK Třebín B (modrý dívky)
  135. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: Masters (zelený)
  136. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: Hammers (zelený)
  137. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: VK ČB A (modrý chlapci)
  138. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: VK ČB B (modrý chlapci)
  139. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: VK ČB C (modrý chlapci)
  140. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: VK ČB D (modrý chlapci)
  141. VK České Budějovice/ Jihočeský kraj: Tygři (oranžový)
  142. TJ Církvice/Středočeský: TJ Církvice (žlutý)
  143. TJ Církvice/Středočeský: TJ Církvice (oranžový)
  144. TJ Církvice/Středočeský: TJ Církvice (červený)
  145. VK Třebíč: VK Třebíč (žlutý)
  146. VK Třebíč: VK Třebíč (oranžový)
  147. VK Třebíč: VK Třebíč 1 (červený)
  148. VK Třebíč: VK Třebíč 2 (červený)
  149. VK Třebíč: VK Třebíč 3 (červený)
  150. VK Třebíč: VK Třebíč 1 (modrý dívky)
  151. VK Třebíč: VK Třebíč 2 (modrý dívky)
  152. TJ Slavia Hradec Králové: TJ Slavia Hradec Králové "A (modrý dívky)
  153. TJ Slavia Hradec Králové: TJ Slavia Hradec Králové "B (modrý dívky)
  154. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno (červený)
  155. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno A (modrý dívky)
  156. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno B (modrý dívky)
  157. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno C (modrý dívky)
  158. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno (zelený)
  159. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno A (oranžový)
  160. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno B (oranžový)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

září 2018

Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:
LOGO: Uniqa LOGO: ČEPS LOGO: CEV
LOGO: Sport 2 life LOGO: Gala LOGO: FIVB