Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Ostrava červen 2018

Přihlašování na turnaj Ostrava červen 2018 bylo ukončeno. Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. Volejbalový klub Karlovy Vary: VK Karlovy Vary 1 (oranžový)
  2. Volejbalový klub Karlovy Vary: VK Karlovy Vary 2 (oranžový)
  3. Volejbalový klub Karlovy Vary: VK Karlovy Vary (modrý chlapci)
  4. Volejbalový klub Karlovy Vary: VK Karlovy Vary 1 (modrý dívky)
  5. Volejbalový klub Karlovy Vary: VK Karlovy Vary 2 (modrý dívky)
  6. Volejbalový klub Karlovy Vary: VK Karlovy Vary (zelený)
  7. TJ Nivnice/zlínský: TJ Nivnice/zlínský (žlutý)
  8. TJ Nivnice/zlínský: TJ Nivnice/zlínský (žlutý)
  9. TJ Nivnice/zlínský: TJ Nivnice/zlínský (žlutý)
  10. TJ Nivnice/zlínský: TJ Nivnice/zlínský (oranžový)
  11. TJ Nivnice/zlínský: TJ Nivnice/zlínský (oranžový)
  12. TJ Sokol Šlapanice: TJ Sokol Šlapanice (červený)
  13. VK Karviná: VK Karviná/Moravskoslezský (červený)
  14. VK Karviná: VK Karviná "A"/Moravskoslezský (modrý dívky)
  15. VK Karviná: VK Karviná "B"/Moravskoslezský (modrý dívky)
  16. VK Karviná: VK Karviná "C"/Moravskoslezský (modrý dívky)
  17. VSC Zlín / Zlínský kraj: VSCZLÍN2 / Zlínský kraj (oranžový)
  18. VSC Zlín / Zlínský kraj: VSCZLÍN3 / Zlínský kraj (oranžový)
  19. VSC Zlín / Zlínský kraj: VSCZLÍN4 / Zlínský kraj (zelený)
  20. VSC Zlín / Zlínský kraj: VSCZLÍN5 / Zlínský kraj (zelený)
  21. Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny: Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny "A" (červený)
  22. Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny: Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny "B" (červený)
  23. VAVŘINEC KLADNO : Vavřinec Kladno/Středočeský (červený)
  24. VAVŘINEC KLADNO : Vavřinec Kladno A/Středočeský (modrý dívky)
  25. VAVŘINEC KLADNO : Vavřinec Kladno B /Středočeský (modrý dívky)
  26. TJ Ostrava: TJ Ostrava/Moravskoslezský kraj (červený)
  27. TJ Sl.Slavia Uh.Hradiště: TJ Sl.Slavia Uh.Hradiště (oranžový)
  28. TJ Sl.Slavia Uh.Hradiště: TJ Sl.Slavia Uh.Hradiště (červený)
  29. TJ Sl.Slavia Uh.Hradiště: TJ Sl.Slavia Uh.Hradiště (oranžový)
  30. Red Volley Frýdlant n/O: Beskyďáček RED (oranžový)
  31. Red Volley Frýdlant n/O: Red Volley A (modrý chlapci)
  32. Red Volley Frýdlant n/O: Beskyďáček RED (žlutý)
  33. Red Volley Frýdlant n/O: Red Volley B (modrý chlapci)
  34. Red Volley Frýdlant n/O: Red Volley C (modrý chlapci)
  35. TJ Sokol Újezd u Brna: TJ Sokol Újezd u Brna (žlutý)
  36. TJ Sokol Újezd u Brna: TJ Sokol Újezd u Brna (červený)
  37. TJ Sokol Újezd u Brna: TJ Sokol Újezd u Brna (zelený)
  38. TJ Sokol Újezd u Brna: TJ Sokol Újezd u Brna (modrý dívky)
  39. VK Raškovice/Moravskoslezský : VK Raškovice/Moravskoslezský (žlutý)
  40. VK Raškovice/Moravskoslezský : VK Raškovice/Moravskoslezský (žlutý)
  41. VK Raškovice/Moravskoslezský : VK Raškovice/Moravskoslezský (oranžový)
  42. VK Raškovice/Moravskoslezský : VK Raškovice/Moravskoslezský (červený)
  43. VK Raškovice/Moravskoslezský : VK Raškovice/Moravskoslezský (zelený)
  44. VK Raškovice/Moravskoslezský : VK Raškovice/Moravskoslezský (modrý chlapci)
  45. VK Raškovice/Moravskoslezský : VK Raškovice/Moravskoslezský (modrý dívky)
  46. VK Napajedla z.s.: Napajedla (oranžový)
  47. VK Napajedla z.s.: Napajedla 1 (červený)
  48. VK Napajedla z.s.: Napajedla 2 (červený)
  49. VK Napajedla z.s.: Napajedla 1 (modrý dívky)
  50. VK Napajedla z.s.: Napajedla 2 (modrý dívky)
  51. VK Napajedla z.s.: Napajedla 3 (modrý dívky)
  52. TJ SOKOL Brandýs nad Labem / SČkraj: Brandýs / SČ kraj (červený)
  53. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava A (modrý chlapci)
  54. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava B (modrý chlapci)
  55. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava C (modrý chlapci)
  56. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava A (žlutý)
  57. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava B (žlutý)
  58. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava C (žlutý)
  59. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava A (oranžový)
  60. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava B (oranžový)
  61. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava C (oranžový)
  62. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava D (oranžový)
  63. Blue Volley Ostrava: Blue Volley Ostrava A (červený)
  64. Volejbal Nivnice/Zlínský: Nivnice 1 (modrý dívky)
  65. Volejbal Nivnice/Zlínský: Nivnice 2 (modrý dívky)
  66. SK Volejbal Brno/Jihomoravský kraj: Volejbal Brno/Jihomoravský kraj A (modrý chlapci)
  67. SK Volejbal Brno/Jihomoravský kraj: Volejbal Brno/Jihomoravský kraj B (modrý chlapci)
  68. SK Volejbal Brno/Jihomoravský kraj: Volejbal Brno/Jihomoravský kraj (oranžový)
  69. SK Volejbal Brno/Jihomoravský kraj: Volejbal Brno/Jihomoravský kraj (červený)
  70. SK Šťáhlavy/ Plzeňský: SK Šťáhlavy A (červený)
  71. SK Šťáhlavy/ Plzeňský: SK Šťáhlavy B (červený)
  72. SK Šťáhlavy/ Plzeňský: SK Šťáhlavy C (červený)
  73. Green Volley Beskydy/Moravskoslezský kraj: Green Volley Beskydy A (žlutý)
  74. Green Volley Beskydy/Moravskoslezský kraj: Green Volley Beskydy A (zelený)
  75. ŠSK Bílovec: ŠSK Bílovec (oranžový)
  76. ŠSK Bílovec: ŠSK Bílovec A (červený)
  77. ŠSK Bílovec: ŠSK Bílovec B (červený)
  78. ŠSK Bílovec: ŠSK Bílovec C (červený)
  79. TJ Sokol Palkovice: TJ Sokol Palkovice/Moravskoslezský kraj (modrý chlapci)
  80. TJ SOKOL Frýdek-Místek/Moravskoslezský kraj: TJ SOKOL Frýdek-Místek/Moravskoslezský kraj (modrý dívky)
  81. TJ Ostrava: TJ Ostrava (modrý dívky)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

červen 2018

Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:
LOGO: Uniqa LOGO: ČEPS LOGO: CEV
LOGO: Sport 2 life LOGO: Gala LOGO: FIVB