Minivolejbal v barvách – oficiální stránky českého minivolejbalu


Seznam přihlášených družstev – Praha květen 2018

Přihlašování na turnaj Praha květen 2018 bylo ukončeno. Následuje seznam přihlášených družstev. Družstva můžete řadit dle datumu registrace, nebo dle datumu registrace v dané kategorii.

  1. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK C (oranžový)
  2. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK A (modrý chlapci)
  3. TJ Slavia HK: TJ Slavia HK B (modrý chlapci)
  4. SK Kometa Praha / Praha: SK Kometa Praha A / Praha (žlutý)
  5. SK Kometa Praha / Praha: SK Kometa Praha B / Praha (žlutý)
  6. SK Kometa Praha / Praha: SK Kometa Praha C / Praha (žlutý)
  7. SK Kometa Praha / Praha: SK Kometa Praha D / Praha (žlutý)
  8. SK Kometa Praha / Praha: SK Kometa Praha / Praha (oranžový)
  9. SK Kometa Praha / Praha: SK Kometa Praha A / Praha (červený)
  10. SK Kometa Praha / Praha: SK Kometa Praha B / Praha (červený)
  11. SK Kometa Praha / Praha: SK Kometa Praha A / Praha (zelený)
  12. SK Kometa Praha / Praha: SK Kometa Praha B/ Praha (zelený)
  13. SK Kometa Praha / Praha: SK Kometa Praha C / Praha (zelený)
  14. TJ Orion Praha: Orion A (žlutý)
  15. TJ Orion Praha: Orion B (žlutý)
  16. TJ Orion Praha: Orion A (oranžový)
  17. TJ Orion Praha: Orion B (oranžový)
  18. TJ Orion Praha: Orion C (oranžový)
  19. TJ Orion Praha: Orion A (červený)
  20. TJ Orion Praha: Orion B (červený)
  21. TJ Orion Praha: Orion C (červený)
  22. TJ Orion Praha: Orion D (červený)
  23. TJ Orion Praha: Orion A (zelený)
  24. TJ Orion Praha: Orion B (zelený)
  25. TJ Orion Praha: Orion C (zelený)
  26. TJ Orion Praha: Orion A (modrý dívky)
  27. TJ Orion Praha: Orion B (modrý dívky)
  28. TJ Orion Praha: Orion C (modrý dívky)
  29. TJ Orion Praha: Orion A (modrý chlapci)
  30. TJ Orion Praha: Orion B (modrý chlapci)
  31. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha (modrý chlapci)
  32. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha (modrý dívky)
  33. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (červený)
  34. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (červený)
  35. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha A (zelený)
  36. SK Dansport Praha: SK Dansport Praha B (zelený)
  37. TJ Sokol Město Touškov/Plzeňský kraj: TOUŠKOV A/PLZEŇSKÝ KRAJ (žlutý)
  38. TJ Sokol Město Touškov/Plzeňský kraj: TOUŠKOV A/PLZEŇSKÝ KRAJ (oranžový)
  39. TJ Sokol Město Touškov/Plzeňský kraj: TOUŠKOV A/PLZEŇSKÝ KRAJ (červený)
  40. TJ Sokol Město Touškov/Plzeňský kraj: TOUŠKOV B/PLZEŇSKÝ KRAJ (červený)
  41. Tělocvičná jednota Sokl Králův Dvůr: Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr (žlutý)
  42. Tělocvičná jednota Sokl Králův Dvůr: Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr (žlutý)
  43. Tělocvičná jednota Sokl Králův Dvůr: Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr (oranžový)
  44. Tělocvičná jednota Sokl Králův Dvůr: Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr (oranžový)
  45. Tělocvičná jednota Sokl Králův Dvůr: Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr (červený)
  46. Tělocvičná jednota Sokl Králův Dvůr: Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr (modrý chlapci)
  47. Tělocvičná jednota Sokl Králův Dvůr: Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr (modrý chlapci)
  48. Tělocvičná jednota Sokl Králův Dvůr: Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr (modrý dívky)
  49. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (žlutý)
  50. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (oranžový)
  51. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (oranžový)
  52. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (červený)
  53. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (zelený)
  54. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (zelený)
  55. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky C (oranžový)
  56. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky A (modrý dívky)
  57. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (červený)
  58. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky C (červený)
  59. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (žlutý)
  60. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky B (modrý dívky)
  61. TJ Sokol Roztoky u Prahy/STC: Roztoky D (oranžový)
  62. Studio Sport Praha: Studio Sport Praha "A" (modrý dívky)
  63. Studio Sport Praha: Studio Sport Praha "B" (modrý dívky)
  64. Studio Sport Praha: Studio Sport Praha "C" (modrý dívky)
  65. PVK Olymp Praha: PVK Olymp Praha A (žlutý)
  66. PVK Olymp Praha: PVK Olymp Praha C (žlutý)
  67. TJ Neratovice: TJ Neratovice (zelený)
  68. TJ Neratovice: TJ Neratovice (žlutý)
  69. TJ Církvice: TJ Církvice A (žlutý)
  70. TJ Církvice: TJ Církvice B (žlutý)
  71. TJ Církvice: TJ Církvice (oranžový)
  72. TJ Církvice: TJ Církvice A (červený)
  73. TJ Církvice: TJ Církvice B (červený)
  74. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (oranžový)
  75. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou A (modrý dívky)
  76. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou B (modrý dívky)
  77. SK VOLEJBAL KLATOVY: Klatovy A / Plzeňský (žlutý)
  78. SK VOLEJBAL KLATOVY: Klatovy B / Plzeňský (žlutý)
  79. SK VOLEJBAL KLATOVY: Klatovy C / Plzeňský (žlutý)
  80. SK VOLEJBAL KLATOVY: Klatovy D / Plzeňský (žlutý)
  81. SK VOLEJBAL KLATOVY: Klatovy A / Plzeňský (oranžový)
  82. SK VOLEJBAL KLATOVY: Klatovy A / Plzeňský (červený)
  83. SK VOLEJBAL KLATOVY: Klatovy A / Plzeňský (modrý dívky)
  84. SK VOLEJBAL KLATOVY: Klatovy B / Plzeňský (modrý dívky)
  85. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor A (žlutý)
  86. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor B (žlutý)
  87. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor A (oranžový)
  88. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor B (oranžový)
  89. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor A (červený)
  90. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor B (červený)
  91. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor A (modrý dívky)
  92. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor B (modrý dívky)
  93. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor C (modrý dívky)
  94. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor D (modrý dívky)
  95. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor C (červený)
  96. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor C (oranžový)
  97. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor (modrý chlapci)
  98. SK Meteor Praha/ Praha: Meteor C (žlutý)
  99. SK Volejbal Ústí nad Labem: SKV Ústí n. L. A (žlutý)
  100. SK Volejbal Ústí nad Labem: SKV Ústí n. L. C (žlutý)
  101. SK Volejbal Ústí nad Labem: SKV Ústí n. L. D (žlutý)
  102. SK Volejbal Ústí nad Labem: SKV Ústí n. L. 1 (oranžový)
  103. SK Volejbal Ústí nad Labem: SKV Ústí n. L. 2 (oranžový)
  104. SK Volejbal Ústí nad Labem: SKV Ústí n. L. A (červený)
  105. SK Volejbal Ústí nad Labem: SKV Ústí n. L. D (červený)
  106. SK Volejbal Ústí nad Labem: SKV Ústí n. L. E (červený)
  107. SK Volejbal Ústí nad Labem: SKV Ústí n. L. 3 (zelený)
  108. SK Volejbal Ústí nad Labem: SKV Ústí n. L. 2 (zelený)
  109. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou: Chlumec A (žlutý)
  110. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou: Chlumec B (žlutý)
  111. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou: Chlumec C (žlutý)
  112. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou: Chlumec D (žlutý)
  113. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou: Chlumec A (červený)
  114. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou: Chlumec B (červený)
  115. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou: Chlumec (zelený)
  116. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou: Chlumec (modrý dívky)
  117. TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou: Chlumec C (červený)
  118. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (žlutý)
  119. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (oranžový)
  120. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (červený)
  121. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (zelený)
  122. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 1 (modrý dívky)
  123. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 2 (červený)
  124. Volejbal Aš - Klokani z.s.: Klokani 3 (červený)
  125. SK JOKY / Praha: SK JOKY A / Praha (oranžový)
  126. SK JOKY / Praha: SK JOKY A / Praha (červený)
  127. SK JOKY / Praha: SK JOKY A / Praha (zelený)
  128. SK JOKY / Praha: SK JOKY B / Praha (zelený)
  129. TJ Tatran Střešovice: Střešovice B (modrý dívky)
  130. TJ Tatran Střešovice: Střešovice A (červený)
  131. TJ Tatran Střešovice: Střešovice B (červený)
  132. TJ Tatran Střešovice: Střešovice (zelený)
  133. TJ Tatran Střešovice: Střešovice A (modrý dívky)
  134. Svitavy: Svitavy/Pardubický (červený)
  135. Svitavy: Svitavy/Pardubický (modrý dívky)
  136. Volejbalové centrum nad Metují / Královéhradecký: Volejbalové centrum nad Metují (žlutý)
  137. Volejbalové centrum nad Metují / Královéhradecký: Volejbalové centrum nad Metují A (oranžový)
  138. Volejbalové centrum nad Metují / Královéhradecký: Volejbalové centrum nad Metují B (oranžový)
  139. Volejbalové centrum nad Metují / Královéhradecký: Volejbalové centrum nad Metují (modrý chlapci)
  140. VK Baník Sokolov: Baník 1 (oranžový)
  141. VK Baník Sokolov: Baník 1 (červený)
  142. VK Baník Sokolov: Baník 2 (červený)
  143. VK Baník Sokolov: Baník 3 (červený)
  144. VK Baník Sokolov: Baník 1 (zelený)
  145. VK Baník Sokolov: Baník 2 (zelený)
  146. VK Baník Sokolov: Baník 3 (zelený)
  147. VK Baník Sokolov: Baník 1 (modrý dívky)
  148. VK Baník Sokolov: Baník 2 (modrý dívky)
  149. TJ KRALUPY, z.s./STC: Kralupy A /STC (oranžový)
  150. TJ KRALUPY, z.s./STC: Kralupy B /STC (oranžový)
  151. TJ KRALUPY, z.s./STC: Kralupy A /STC (červený)
  152. TJ KRALUPY, z.s./STC: Kralupy B /STC (červený)
  153. TJ KRALUPY, z.s./STC: Kralupy A /STC (zelený)
  154. TJ KRALUPY, z.s./STC: Kralupy A /STC (modrý dívky)
  155. TJ KRALUPY, z.s./STC: Kralupy B /STC (modrý dívky)
  156. TJ KRALUPY, z.s./STC: Kralupy B /STC (zelený)
  157. TJ KRALUPY, z.s./STC: Kralupy A /STC (žlutý)
  158. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno /Středočeský (žlutý)
  159. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno /Středočeský (oranžový)
  160. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno /Středočeský (červený)
  161. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno/Středočeský (zelený)
  162. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno /Středočeský (modrý dívky)
  163. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno B/Středočeský (modrý dívky)
  164. Vavřinec Kladno o.s /Středočeský : Vavřinec Kladno B/Středočeský (červený)
  165. TJSpartak Polička: TJ Spartak Polička (žlutý)
  166. TJSpartak Polička: TJ Spartak Polička (oranžový)
  167. TJSpartak Polička: TJ Spartak Polička (červený)
  168. TJSpartak Polička: TJ Spartak Polička (modrý dívky)
  169. VolleyTeam ČZU PRAHA: VolleyTeam ČZU PRAHA "A" (žlutý)
  170. VolleyTeam ČZU PRAHA: VolleyTeam ČZU PRAHA "B" (žlutý)
  171. VolleyTeam ČZU PRAHA: VolleyTeam ČZU PRAHA (oranžový)
  172. VolleyTeam ČZU PRAHA: VolleyTeam ČZU PRAHA (oranžový)
  173. VolleyTeam ČZU PRAHA: VolleyTeam ČZU PRAHA (červený)
  174. VolleyTeam ČZU PRAHA: VolleyTeam ČZU PRAHA (zelený)
  175. VolleyTeam ČZU PRAHA: VolleyTeam ČZU PRAHA (zelený)
  176. VolleyTeam ČZU PRAHA: VolleyTeam ČZU PRAHA "A" (modrý chlapci)
  177. VolleyTeam ČZU PRAHA: VolleyTeam ČZU PRAHA "B" (modrý chlapci)
  178. VK Sever Žatec/Ústecký kraj: VK Sever Žatec (červený)
  179. VK Sever Žatec/Ústecký kraj: VK Sever Žatec A (zelený)
  180. VK Sever Žatec/Ústecký kraj: VK Sever Žatec A (modrý dívky)
  181. VK Sever Žatec/Ústecký kraj: VK Sever Žatec B (modrý dívky)
  182. VK Sever Žatec/Ústecký kraj: VK Sever Žatec B (zelený)
  183. VK Sever Žatec/Ústecký kraj: VK Sever Žatec (oranžový)
  184. VK Sever Žatec/Ústecký kraj: VK Sever Žatec (žlutý)
  185. VK Kralovice: VK Kralovice A (modrý chlapci)
  186. VK Kralovice: VK Kralovice B (modrý chlapci)
  187. VSK Spartak Děčín/ústecký: VSK Spartak Děčín 1 (červený)
  188. VSK Spartak Děčín/ústecký: VSK Spartak Děčín 2 (červený)
  189. VSK Spartak Děčín/ústecký: VSK Spartak Děčín 1 (zelený)
  190. VSK Spartak Děčín/ústecký: VSK Spartak Děčín (modrý dívky)
  191. BVC Chodov / Karlovarský kraj: BVC Chodov A (žlutý)
  192. BVC Chodov / Karlovarský kraj: BVC Chodov B (žlutý)
  193. BVC Chodov / Karlovarský kraj: BVC Chodov C (žlutý)
  194. BVC Chodov / Karlovarský kraj: BVC Chodov D (žlutý)
  195. BVC Chodov / Karlovarský kraj: BVC Chodov A (oranžový)
  196. BVC Chodov / Karlovarský kraj: BVC Chodov B (oranžový)
  197. BVC Chodov / Karlovarský kraj: BVC Chodov A (červený)
  198. BVC Chodov / Karlovarský kraj: BVC Chodov A (zelený)
  199. BVC Chodov / Karlovarský kraj: BVC Chodov B (zelený)
  200. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 1 / Jihomoravský (žlutý)
  201. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 1 / Jihomoravský (červený)
  202. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 2 / Jihomoravský (červený)
  203. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 3 / Jihomoravský (červený)
  204. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 4 / Jihomoravský (červený)
  205. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 5 / Jihomoravský (červený)
  206. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 1 / Jihomoravský (zelený)
  207. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 2 / Jihomoravský (zelený)
  208. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 1 / Jihomoravský (modrý chlapci)
  209. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 2 / Jihomoravský (modrý chlapci)
  210. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 3 / Jihomoravský (modrý chlapci)
  211. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 4 / Jihomoravský (modrý chlapci)
  212. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 1 / Jihomoravský (oranžový)
  213. TJ Sokol Letovice: TJ Sokol Letovice 1 / Jihomoravský (modrý dívky)
  214. Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny: Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny "A" (červený)
  215. Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny: Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny "B" (červený)
  216. Volejbalový klub Rokycany: Rokycany A (oranžový)
  217. Volejbalový klub Rokycany: Rokycany A (červený)
  218. Volejbalový klub Rokycany: Rokycany A (zelený)
  219. Volejbalový klub Rokycany: Rokycany A (modrý dívky)
  220. Volejbalový klub Rokycany: Rokycany B (oranžový)
  221. Volejbalový klub Rokycany: Rokycany B (červený)
  222. Volejbalový klub Rokycany: Rokycany C (červený)
  223. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem, z.s 1 (modrý dívky)
  224. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem, z.s 2 (modrý dívky)
  225. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem, z.s 3 (modrý dívky)
  226. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem, z.s 1 (žlutý)
  227. Volejbal Ústí nad Labem: Volejbal Ústí nad Labem, z.s 1 (zelený)
  228. Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.: TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký (žlutý)
  229. Tělovýchovná jednota Jiskra Nový Bor, z.s.: TJ Jiskra Nový Bor / Liberecký (oranžový)
  230. Sportovní klub Šťáhlavy/ Plzeňský: SK Šťáhlavy/ Plzeňský (zelený)
  231. Sportovní klub Šťáhlavy/ Plzeňský: SK Šťáhlavy A/ Plzeňský (oranžový)
  232. Sportovní klub Šťáhlavy/ Plzeňský: SK Sťáhlavy A/ Plzeňský (červený)
  233. Sportovní klub Šťáhlavy/ Plzeňský: SK Šťáhlavy B/ Plzeňský (červený)
  234. Sportovní klub Šťáhlavy/ Plzeňský: SK Šťáhlavy B/ Plzeňský (oranžový)
  235. TJ Energetik Chvaletice: TJ Energetik Chvaletice (modrý dívky)
  236. TJ Energetik Chvaletice: TJ Energetik Chvaletice (zelený)
  237. TJ Energetik Chvaletice: TJ Energetik Chvaletice (oranžový)
  238. TJ Slavia Hradec Králové: Slavia HK A (modrý dívky)
  239. TJ Slavia Hradec Králové: Slavia HK B (modrý dívky)
  240. TJ Slavia Hradec Králové: Slavia HK C (modrý dívky)
  241. TJ Jiskra Nový Bor: TJ Jiskra Nový Bor A (oranžový)
  242. TJ Jiskra Nový Bor: TJ Jiskra Nový Bor A (červený)
  243. TJ Jiskra Nový Bor: TJ Jiskra Nový Bor B (červený)
  244. TJ Jiskra Nový Bor: TJ Jiskra Nový Bor C (červený)
  245. TJ Sokol Brandýs nad Labem /SČkraj: Brandýs A / SČ kraj (červený)
  246. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště A (žlutý)
  247. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště A (oranžový)
  248. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště B (oranžový)
  249. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště A (červený)
  250. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště A (zelený)
  251. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště B (zelený)
  252. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště (modrý chlapci)
  253. T.J. Sokol Mnichovo Hradiště: T.J. Sokol Mnichovo Hradiště C (zelený)
  254. AERO Odolena Voda: AERO Odolena Voda A (žlutý)
  255. AERO Odolena Voda: AERO Odolena Voda B (žlutý)
  256. AERO Odolena Voda: AERO Odolena Voda C (žlutý)
  257. AERO Odolena Voda: AERO Odolena Voda A (modrý chlapci)
  258. AERO Odolena Voda: AERO Odolena Voda B (modrý chlapci)
  259. Kladno.volejbal.cz: Kladno.volejbal.cz (modrý chlapci)
  260. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (žlutý)
  261. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (žlutý)
  262. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (oranžový)
  263. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (oranžový)
  264. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (červený)
  265. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (červený)
  266. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (červený)
  267. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (zelený)
  268. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (modrý chlapci)
  269. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (modrý chlapci)
  270. SK Volejbal Kolín: SK Volejbal Kolín (modrý chlapci)
  271. TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší: TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší (žlutý)
  272. TJ VK Dukla LIberec: Dukla Liberec (oranžový)
  273. TJ VK Dukla LIberec: Dukla Liberec (červený)
  274. TJ VK Dukla LIberec: Dukla Liberec (červený)
  275. TJ VK Dukla LIberec: Dukla Liberec (červený)
  276. TJ VK Dukla LIberec: Dukla Liberec (zelený)
  277. TJ VK Dukla LIberec: Dukla Liberec (modrý dívky)
  278. TJ Baník Příbram : Baník Příbram A (modrý dívky)
  279. TJ Baník Příbram : Baník Příbram B (modrý dívky)

Zpět

Uživatel

Nevím heslo | Registrace

ČVS logo

Kalendář turnajů

červenec 2018

Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
< předešlý měsíc další měsíc >

 

Metodika: Hodiny pohybu navíc

 

 

BANNER: pohledniceonline.cz

 

 


Hlavní navigace:
LOGO: Uniqa LOGO: ČEPS LOGO: CEV
LOGO: Sport 2 life LOGO: Gala LOGO: FIVB